Ã–VRIGT / Speglar / Spegelskänk 5646149

nr 564 6149

Spegelskänk

Jugend, bemålat, längd: 145, djup: 55, höjd: 132

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

550 kr

måndag 2 februari 2009
kl 17:57:20

Jugend