ART / Lithographs / Litograph in colors 9679352
nr 967 9352
Paul Aizpiri
(1919-2016), Frankrike
Paul Aizpiri, EA 29/30, still life, sheet: 56 x 38, löst blad,
LITOGRAPH IN COLORS, Paul Aizpiri, EA 29/30, Stilleben, bladets mått: 56 x 38, löst blad
Paul Aizpiri, French artist, born 1919, dead 2016.
1000
SEK 400
Monday June 15 2015
at 20:05:02
300 kr
350 kr