KONST / Litografier / Färglitografi 14808221
nr 1480 8221
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Färglitografi, "Blomsterflickan". Signerad, numrerad 82/275 cm, yttermått inklusive ram: 87x58 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:08:23
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely