ART / Lithographs / Litograph in colors 9862190
nr 986 2190
LITOGRAPH IN COLORS
Sign J Gorim, -75, 41/200, subject: 60 x 60, wear, damages.
Sign J Gorim, -75, 41/200, motivet: 60 x 60
Condition: slitage, skador
600
SEK 100
Monday October 12 2015
at 20:36:51
8/10 19:28:40