KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767214
nr 1376 7214
Monogramsignerad, modell i det gröna. Daterad 1940. Olja på pannå, ca 34x32cm, yttermått inklusive ram: 42x41 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:15:57
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr