KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12167102

nr 1216 7102

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Motiv från Södermalm mot Riddarholmen. Signerad, daterad 1984, numrerad 86/360. Motivet: 57x45 cm

Utrop:

1.500 kr - 2.000 kr

måndag 12 november 2018
kl 19:22:00

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén