KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12167102

nr 1216 7102

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Motiv från Södermalm mot Riddarholmen. Signerad, daterad 1984, numrerad 86/360. Motivet: 57x45 cm

måndag 12 november 2018
kl 19:22:00

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén