KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15144337

nr 1514 4337

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Bladets mått: 61x90 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 74x101 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 9 januari 2023
kl 20:02:58