ART / Lithographs / Litograph 12916449
nr 1291 6449
LITOGRAPH
unidentified artist. Signed, 2101/225. Subject: 36x27,
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 2101/225. Motivet: 36x27 cm
SEK 100
Monday November 25 2019
at 20:53:29
25/11 19:11:29