Ã–VRIGT / Speglar / Spegel 17526781

nr 1752 6781

Nyrokoko, förgylld, 55x70 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 12 januari 2026
kl 19:23:40

12/1 15:49:13 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.250 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.250 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.