ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 17277107
nr 1727 7107
WATERCOLOUR
unidentified artist. Daterad - 98, abstrakt. Watercolour, Image dimensions: 20x20 cm, outer dimensions including frame: 40x30 cm,
Oidentifierad konstnär. Daterad - 98, abstrakt komposition. Akvarell, bildmått: 20x20 cm, yttermått inklusive ram: 40x30 cm. Signerad
600
SEK 450
Monday September 29 2025
at 19:32:53
300 kr
350 kr
400 kr