FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 6492432

nr 649 2432

CHAIRS

9 dt, Sadeljord, wear, damages.

9 st, Sadeljord

Condition: slitage, skador

100

SEK 100

Monday August 2 2010
at 17:50:40

27/7 12:04:19 1      Vinnande bud
2/8 10:31:19 1      justering av budtak