KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12668024

nr 1266 8024

Erland Cullberg

(1931-2012), Sverige

Oljemålning, Erland Cullberg (1931-2012), Sverige. Komposition, signerad. Olja på duk, 72x175 cm

Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.

Utrop:

12.000 kr - 14.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 12:44:03)
Uppdatera
Visning

fredag 26/7, lördag 27/7, söndag 28/7 och måndag 29/7

Auktionen
avslutas:

måndag 29 juli kl 19:42:54

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Erland Cullberg

Läs mer om Erland Cullberg