KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14417079

nr 1441 7079

Carl Brandt. Signerad. Olja på duk, 54x65 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 10 januari 2022
kl 20:34:09