KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16463088
nr 1646 3088
Humberto Couet, Signerad, kust med sjöfåglar. Olja på pannå, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 42x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 september 2024
kl 20:34:48
300 kr
350 kr
1.000 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)