FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Corner cupboard 11954129
nr 1195 4129
CORNER CUPBOARD
Tillverkat i Piteå 40-tal. Length: 110 cm, width: 79 cm, height: 215 cm, wear, damages.
Tillverkat i Piteå 40-tal. Längd: 110 cm. Djup: 79 cm, höjd: 215 cm, delbart
Condition: slitage, skador
SEK 100
Monday August 6 2018
at 19:25:31
6/8 18:13:11