FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Corner cupboard 11954129

nr 1195 4129

CORNER CUPBOARD

Tillverkat i Piteå 40-tal. Length: 110 cm, width: 79 cm, height: 215 cm, wear, damages.

Tillverkat i Piteå 40-tal. Längd: 110 cm. Djup: 79 cm, höjd: 215 cm, delbart

Condition: slitage, skador

SEK 100

Monday August 6 2018
at 19:25:31

6/8 18:13:11 1      Vinnande bud