KONST / Litografier / Färglitografi 16162031
nr 1616 2031
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Théo Tobiasse (f. 1927), "Le prince de l'exil". Signerad EA-upplaga. Färglitografi, bildmått: ca 70x50 cm, yttermått inklusive ram: 91x72 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:30:00
300 kr
350 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse