ART / Oil paintings / Oil painting 12735012
nr 1273 5012
OIL PAINTING
Agnes Andersson, motiv från Djurgården 11952, signed. Oil on panel, 41x50,
Agnes Andersson, motiv från Djurgården 11952, signerad. Olja på pannå, 41x50 cm
SEK 150
Monday September 2 2019
at 19:11:27
100 kr