KONST / Litografier / Litografi 14513020

nr 1451 3020

Litografi

Peter Paul, Arkitektur. Signerad, numrerad 91/100, daterad -83, yttermått inklusive ram: 70x54 cm

måndag 28 februari 2022
kl 18:36:04