KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16991003
nr 1699 1003
Ludvig Skramstad (1855-1912), . Signerad, höstlandskap. Olja på duk, 37x51 cm, yttermått inklusive ram: 59x74 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 5 maj 2025
kl 20:06:34
2/5 23:37:52
1.500 kr
5/5 18:22:47