KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10656201
nr 1065 6201
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Akvarell, Leopold Fare (1926-1996), Landskap, signerad, 52x66
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 oktober 2016
kl 20:42:08
25/10 12:44:53
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare