ART / Watercolor paintings & Drawings / Kakemono 15174040

nr 1517 4040

Kakemono

Asia, lion. Length: 147x104, wear, damages.

Asien, Lejon. Längd: 147x104

Condition: slitage, skador,

700

SEK 300

Monday January 23 2023
at 18:14:42

23/1 18:09:43 1      Vinnande bud
23/1 18:10:52 1      justering av budtak