ART / Watercolor paintings & Drawings / Kakemono 15174040
nr 1517 4040
Kakemono
Asia, lion. Length: 147x104, wear, damages.
Asien, Lejon. Längd: 147x104
Condition: slitage, skador,
700
SEK 300
Monday January 23 2023
at 18:14:42
23/1 18:09:43
23/1 18:10:52