ART / Lithographs / Litograph 8482029
nr 848 2029
Jürgen von Konow (1915-1959), signed, 1954, 12/310, subject size: 31x24,
LITOGRAPH, Jürgen von Konow (1915-1959), signerad, 1954, 12/310, motivets mått: 31x24
300
SEK 100
Monday September 23 2013
at 18:46:32
20/9 15:41:52