Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Etchings etc / Etching 13272175



*

nr 1327 2175


ETCHING

Johan Fredrik Martin (efter). Eskilstuna. No signature. Subject: 29x39 ca,


Johan Fredrik Martin (efter). Eskilstuna. Ej signerad. Motivet: 29x39 ca


Estimate:

500

Sold:

SEK 100

Auction date:

Monday May 18 2020
at 19:26:29


  • Bid history
Time Bidder Bid
13/5 12:22:04 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad eskilstuna etsning etsningar grafik johan fredrik martin
  • 6573 ETCHING
    Gudmar Olovson (1936-2017), Sweden. Signed, number..//
     

    Auction ends
    in a week
    19 jan at 20:15
  • 6436 ETCHING
    Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", unframed..//
     

    Auction ends
    in a week
    19 jan at 18:20
  • 7069 ETCHING
    unidentified artist. Signed, numbered 1/30, jaktst..//
     

    Auction ends
    in a week
    19 jan at 18:11




Ladda ner broschyr