KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16694279
nr 1669 4279
Etsning
Thor Sivertsen, "Bröderne Karamazow & Uventet besök". Signerad, numrerad 3/20 - 5/20, daterad -14. Bildmått: 19x28 cm, yttermått inklusive ram: 35x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 december 2024
kl 18:20:55
14/12 15:56:58
100 kr
16/12 18:15:55