ART / Lithographs / Litograph in colors 17515345

nr 1751 5345

Bo Larsson

(f. 1945), Sverige

signerad och numrerad, 17/260. Litograph in colors, Image dimensions: 50x67 cm, outer dimensions including frame: 68x84,

LITOGRAPH IN COLORS, Signerad och numrerad, 17/260. Färglitografi, bildmått: 50x67 cm, yttermått inklusive ram: 68x84 cm

Bo Larsson, Swedish painter, born 1945.

Yes

SEK 100

Monday December 15 2025
at 18:15:38

12/12 17:13:12 1      Vinnande bud
12/12 17:15:07 1      justering av budtak

  • Artist/Designer

Bo Larsson

Read more about Bo Larsson