Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Serigrafi 8358120



*

nr 835 8120


Serigrafi

Efter Picasso, motivets mått: 54x76


Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

Sista tid för bud online:

måndag 1 juli 2013
kl 20:39:37


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
29/6 11:41:36 1      300 kr
1/7 16:12:21 2      150 kr
1/7 16:13:50 2      250 kr
1/7 17:04:20 1      400 kr
1/7 18:10:23 2      350 kr
1/7 18:29:25 1      500 kr
1/7 20:00:31 1      600 kr
1/7 20:19:09 2      450 kr
1/7 20:24:46 2      600 kr
1/7 20:34:37 2      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier pablo picasso picasso serigrafi
  • 8061 Färglitografi
    2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 18:59
  • 9025 Färglitografi
    Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Signerad, n..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 19:36
  • 9233 Färglitografi
    Bengt Böckman (1926-2014), Sverige. Signerad, numr..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 20:08




Ladda ner broschyr