ART / Sculptures and works of art / Sculpture 8703397

nr 870 3397

SCULPTURE

ceramics, 1950s, signed, height, 21,

Keramik, 1950-tal, signerad, höjd, 21

SEK 150

Monday January 20 2014
at 20:50:27

20/1 13:00:49 1      Vinnande bud
20/1 20:42:05 2      150 kr

Tilgman Keramik