KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061050

nr 1406 1050

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -28, Hustak. Olja på duk, 44x33 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 5 juli 2021
kl 19:25:58

  • 5 jul

Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman