ART / Oil paintings / Oil painting 12916309
nr 1291 6309
OIL PAINTING
A Lemon, vid taffeln. Signed, dated 37. Oil on canvas, 45x37,
A Lemon, vid taffeln. Signerad, daterad 37. Olja på duk, 45x37 cm
SEK 150
Monday November 25 2019
at 19:09:49
23/11 22:22:38
100 kr
25/11 18:50:26