KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 14033584
nr 1403 3584
Skulpturer
4 st, Älgar, modell äldre. Höjd: 18-32 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 juni 2021
kl 18:08:35
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr