KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13724367

nr 1372 4367

Inge Pettersson

(f. 1944), Sverige

Oljemålning, Signerad, Kust. Olja på duk, 32x40 cm

Inge Pettersson, svensk bildkonstnär född 1944 i Norrköping.

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:48:31

Inge Pettersson

Läs mer om Inge Pettersson