KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15232014
nr 1523 2014
Lasse Algemo
(f. 1966), Sverige
Oljemålning, Signerad, Skanstull. Olja på pannå, 50x59 cm, yttermått inklusive ram: 61x71 cm
Lasse Algemo, svensk målare född 1966.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 februari 2023
kl 18:01:40
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
20 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm