GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasservis 13327072

nr 1332 7072

Glasservis

35 del ca, 30-tal. Höjd: 8-13 cm

Konditionsrapport: nagg

Utrop:

600 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 8 juni 2020
kl 18:46:31