GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasservis 13327072
nr 1332 7072
Glasservis
35 del ca, 30-tal. Höjd: 8-13 cm
Kondition: nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 8 juni 2020
kl 18:46:31
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)