ÖVRIGT / Leksaker / Dockor 12343132
nr 1234 3132
Dockor
10 st, Sköldpadds märke, bland annat blunddockor, 1940-/50-tal. Höjd: 13-54
Kondition: slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 11 februari 2019
kl 19:40:44
10/2 16:17:39