KONST / Litografier / Färglitografi 14072050

nr 1407 2050

Färglitografi

Bozena J Uneus, daterad. Signerad, numrerad 88/180. Motivet: 56x75 cm, yttermått inklusive ram: 65x87 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 5 juli 2021
kl 20:58:53