KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16747051

nr 1674 7051

Hilding Linnqvist

(1891-1984), Sverige

Tusch, Ej signerad, utställd Färg&form -98, ur Bellmanssviten. Bildmått: 23,5x17 cm, yttermått inklusive ram: 37x30 cm

Kondition: slitage

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 januari 2025
kl 20:02:24

27/1 15:58:16 1      Vinnande bud

Hilding Linnqvist

Läs mer om Hilding Linnqvist