ART / Lithographs / Litograph in colors 10302161
nr 1030 2161
Lennart Rosensohn
(1918-1994), Sverige
Lennart Rosensohn (1918-1994), HC-upplaga, sheet: 79x56, Judiskt interiör,
LITOGRAPH IN COLORS, Lennart Rosensohn (1918-1994), HC-upplaga, bladets mått: 79x56, Judiskt interiör
Lennart Rosensohn, born 1918, dead 1994, Swedish painter and graphic artist.
SEK 100
Monday April 11 2016
at 18:41:01
11/4 12:38:23
Lennart Rosensohn
Read more about Lennart Rosensohn