KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612105
nr 1261 2105
Lisbet Lund
(f. 1932), Finland
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad -74. Olja på duk, 50x48 cm
Lisbet Lund-Schwela, finländsk bildkonstnär född 1932.
Utrop:
600 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:16:35