ART / Oil paintings / Oil painting 7012346
nr 701 2346
OIL PAINTING
19th century. Rokokoscen. 130x97,
1800-tal. Rokokoscen. 130x97
Condition: duklagningar
Withdrawn
Monday June 6 2011
at 19:47:51