ART / Lithographs / Litograph in colors 16958039
nr 1695 8039
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), Sweden. Signed, numbered 28/350, dated stad vid kust, Image dimensions. 32x43, rym; 54x67,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 28/350, daterad stad vid kust, Färglitografi, bildmått: 32x43 cm, yttermått inklusive ram: 54x67 cm
Monday April 21 2025
at 19:32:11
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson