KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914131

nr 1391 4131

Oidentifierad konstnär. Signerad Krantz, Daterad -41, Landskap. Olja på duk, 45x54, yttermått inklusive ram: 62x71 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:35:09