KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13385090

nr 1338 5090

Akvarell

Hasse Karlsson, Signerad, "Litet stilleben", bladets mått: 17x17 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 27 juli 2020
kl 18:25:20