KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15628464
nr 1562 8464
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Engelskt landskap, 1800-tal. Olja på duk, 50x75 cm, yttermått inklusive ram: 64x90 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 september 2023
kl 18:34:55
9/9 08:57:55
300 kr
11/9 18:29:55