KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746566
*
nr 1374 6566
Oljemålning
1800-tal, duk uppfodrad på pannå, kvinna, 34x26 cm. Ej signerad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 januari 2021
kl 20:56:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/1 11:11:38
1
1.000 kr
25/1 11:28:04
2
Vinnande bud
25/1 20:51:19
3
1.200 kr
25/1 20:51:19
2
1.300 kr (Budbetjänt)
25/1 20:51:48
3
1.400 kr
25/1 20:51:48
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad kvinna olja oljemålning oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10
-
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:49
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1374 6566
Oljemålning
1800-tal, duk uppfodrad på pannå, kvinna, 34x26 cm. Ej signerad
| Utrop: | 1.500 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 januari 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/1 11:11:38 | 1 | 1.000 kr |
| 25/1 11:28:04 | 2 | Vinnande bud |
| 25/1 20:51:19 | 3 | 1.200 kr |
| 25/1 20:51:19 | 2 | 1.300 kr (Budbetjänt) |
| 25/1 20:51:48 | 3 | 1.400 kr |
| 25/1 20:51:48 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad kvinna olja oljemålning oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10 -
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:49



