ART / Etchings etc / Copper engraving 11755600

nr 1175 5600

COPPER ENGRAVING

Feste de Village, 49x65, wear, damages.

Feste de Village, 49x65

Condition: slitage, skador

400

SEK 350

Monday April 16 2018
at 19:56:27