KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16327211
nr 1632 7211
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad R-n -60, landskap. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 22x16 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 juli 2024
kl 19:37:23
8/7 19:02:01
250 kr
15/7 17:58:13