KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815227

nr 1281 5227

Francisca Lindberg

(f. 1944), Sverige

Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, 48x37 cm

Francisca Lindberg, svensk bildkonstnär född 1944.

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 18:43:05

Francisca Lindberg

Läs mer om Francisca Lindberg