KONST / Litografier / Färglitografi 12509236
nr 1250 9236
Karl Granquist
(1921-1994), Finland
Färglitografi, Kust, handkolorerad. Signerad PT-upplaga. Motivet: 29x44 cm
Karl Granquist, född 1921 i Finland, död 1994, målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 april 2019
kl 19:37:27
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)