MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Silk embroidery 7696018

nr 769 6018

SILK EMBROIDERY

China, 19th century, xa. 175x230, damaged.

Kina, 1800-tal, xa. 175x230

Condition: skador

1000

SEK 1100

Monday August 6 2012
at 19:36:42